• Beküldte:
  • Evelyn♡ reagálása

    Kedvesem, hálás köszönet! Mindig, de tényleg mindig nagyon jól érzem magam veled! Alig várom a folytatást! Puszillak

  • Egyeztetés:

    Vtr-en egyeztettem vele, gyors volt a visszajelzés, elfogadta az általam megjelölt időpontot.
  • Megközelítés:

    M4 metró Rákóczi tér megállóval szemben, a parkolást nem tudom, mert én tömegközlekedéssel mentem.
  • Helyszín:

    A tett helyszínén egy nagy franciágy egy kis "sámli" a ruháknak. A fürdőben piros "egyen" törölközők és 4-5 féle tusfürdő. A szobában nagy franciaágy a tett helyszíne.
  • Hirdető külseje:

    Gyönyörű,kedves hölgy, igen szép nagy szilokon cicikkel, sok tetkóval és bájos arccal, csókos szájjal. Nem az a csont kollekció, hanem pont az akin van mit markolni, de nem "töltött galamb".
  • Action:

    Mivel már többször voltam nála, tudom mit kapok. 😋 Igazi nyelves csókok után, hátulról nyaltam őt, majd gumi után paciban kezdtük az első kört. Imádtam így simizni, fogdosni, tapizni és csókolni őt. Imádok vele csókolózni. Igazi érzéki nyelves a csókja. Szeretem ezt a pózt mert tudom a melleit csókolgatni, vele csókolózni és simizni, markolni a popsiját. Hamar el is élveztem ebben a pózban.
    2. felvonás előtt jót beszélgettünk és simiztük egymást. Majd ő jött egy kis franciácal, utánna gumi fel és missziben szeretkeztünk egy jót.Utánna még egy kicsit beszélgettünk és simogattuk egymást, majd zuhany után elbúcsúztam tőle.
  • Elszámolás:

    Utólag, már majdnem el is felejtettem odaadni. Igen csak jó kis akciós volt a rózsák száma.
  • Összkép:

    Érzéki, bájos, cserfes. Vele mindig érzéki az együttlét.

    Még megyek hozzá, az biztos!
  • Webi megjegyzése:

    Beszámolód túl rövid, ezért alapból nem kaptál prémium napokat.
    A beszámolóról a vendégek szavaznak, és a szavazás ha eléri a ponthatárt további prémium napokat írunk jóvá.
Happy Massage